Dom Bez kategorii Jaka marka motocykli jest niezawodna?

Jaka marka motocykli jest niezawodna?

2 min odczyt
0
0
79

Reklama: Rybnik sklep motocyklowy

Nikt nie chce utknąć na poboczu autostrady, zastanawiając się, dlaczego ich motocykl nie wykonuje swojej pracy. Dlatego niezawodność jest kluczowym priorytetem, chociaż na niezawodność każdej maszyny będzie miał wpływ wiek, historia serwisowa i obsługa. Marki motocykli też mogą mieć z tym coś wspólnego. Jakie są więc najbardziej niezawodne marki motocykli?

Na szczycie listy najbardziej niezawodnych marek motocyklowych znajdują się Yamaha, Kawasaki i Victory. Z odpowiednio 11%, 15% i 17% ich motocykli wymaga wczesnych napraw. Te trzy są bezpiecznymi wyborami, jeżeli chcemy mieć niezawodny motocykl. Niestety, Victory musiało zamknąć swoje drzwi produkcyjne. Właśnie dlatego ta niezawodna marka motocykli nie znalazła się na naszej liście 10 najlepszych marek motocykli.

Dla Hondy i Suzuki nie mamy dobrych wieści, nie znaleźli się na podium, ale te popularne marki motocykli są uważane za porównywalne z innymi japońskimi markami motocykli, jeśli chodzi o niezawodność.

Flagowi amerykańscy producenci motocykli Harley Davidson są porównywalni pod względem niezawodności z włoskim Ducati i brytyjskim Triumphem. Na dole drabiny niezawodności znajdują się Can-am i BMW. Ponad 40% ich rowerów wymaga wczesnych napraw.

Facebook Comments
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej sitab
  • Rewitalizacja Bydgoszczy

    Wraz z wejściem w życie ustawy o rewitalizacji 9 października 2015 r. Termin ten „Rewitali…
Załaduj więcej Bez kategorii

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Rzeczy, które należy rozważyć przed usunięciem tatuażu

Coraz popularniejsze jest usuwanie tatuaży. Ludzie mogą to rozważyć, gdy uważają, że mają …