Deker Patissier&Chocotatier

Markę T.Deker Patissier& Chocolatier stworzyli wspólnie mistrz cukiernictwa Tomasz Deker oraz artysta plastyk Agnieszka Buniek.

– Zaczynaliśmy w czerwcu 2008 roku w małym sklepie (42 m2) w Sopocie. Od tamtej pory cały czas się rozwijamy. Mamy dwa zakłady produkcyjne, a pod naszym logo pojawiają się kolejne cukiernie, których dziś jest już ii, z czego 7 prowadzą franczyzobiorcy. Chcemy, żeby w najbliższym czasie nasze cukiernie pojawiły się w woj. łódzkim, mazowieckim, wielkopolskim i dolnośląskim – zapowiada Agnieszka Buniek, współwłaściciel T.Deker Patissier& Chocolatier. Cukiernie T.Deker Patissier&Chocolatier mają w swojej ofercie artystycznie zdobione torty i ciastka. Na jej wyposażenie trzeba przeznaczyć ok. 70 tys. zł, wysokość tej kwoty związana jest z powierzchnią lokalu. Opłata licencyjna natomiast zależy od atrakcyjności województwa. Franczyzobiorca musi posiadać własny transport, który umożliwi mu odbiór towaru z punktu franczyzodawcy.

Lokal, który będzie pełnił wyłącznie funkcję cukierni, powinien mieć ok. 30 m2. Jeżeli dodatkowo ma być w nim prowadzona 0 ^ również kawiarnia, wówczas metraż powinien być dwukrotnie większy. Informacje na temat finansowych warunków uczestnictwa w sieci, potencjalny franczyzobiorca otrzyma na wstępnej rozmowie po podpisaniu oświadczenia o poufności. Franczyzobiorca otrzymuje od firmy wskazówki dotyczące aranżacji wnętrza, opis zasad biznesu, systemy kalkulacyjne oraz wsparcie marketingowe i w dziedzinie dostaw produktów.

Magdalena Krocz

Facebook Comments
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
 • Księgowość to konieczność

  Księgowość to podstawa działania, jest ona konieczna w każdej firmie. Księgowy Holandia je…
 • Marketing medyczny ma wiele zalet

  Nie ulega wątpliwości, że marketing medyczny jest opcją która ma nie tylko wiele zalet i d…
 • Turystyczne ubezpieczenia grupowe

  Turystyczne ubezpieczenia grupowe obejmują każdy typ podróży. Przewidziane są przede wszys…
Załaduj więcej Biznes

Jeden komentarz

 1. Słodki biznes – Wydarzenia

  11 października 2018 w 15:00

  […] 1 minutę temu Słodki biznes cz.2 […]

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Wciągarka do zastosowań biznesowych – jak wybrać wciągarkę do pracy? Część II

Tak jak wspomniano w części pierwszej, najważniejszym pytaniem w zakresie wyboru wciągarki…