Dom Sprzęt Sprzęt certyfikowany a odnawiany

Sprzęt certyfikowany a odnawiany

3 min odczyt
0
0
154

Platformy online, takie jak Allegro czy Amazon, nie sprawdzają stanu laptopów oferowanych do sprzedaży na swoich stronach, po prostu łączą kupujących i sprzedających. Niektóre zagraniczne portale przeprowadzają proces certyfikacji firm, który obejmuje testy sprzętu, kontrolę kosmetyczną i kontrolę oprogramowania, aby upewnić się, że produkty są w pełni funkcjonalne, przywrócone do ustawień fabrycznych z oryginalnymi systemami operacyjnymi i wolne od złośliwego oprogramowania.

Tego typu urządzenia nie są odnawiane, naprawiane i żadne komponenty nie są wymieniane. Po prostu są testowane. Sprzęt, który nie spełni standardów certyfikacji, jest usuwany i sprzedawany hurtowo lokalnym zakładom recyklingu. 

Niektóre sklepy są jeszcze bardziej specyficzne, ponieważ sprzedają używane MacBooki, „lekka modernizacja” obejmuje 30-punktową kontrolę funkcjonalną i kosmetyczną, aby upewnić się, że urządzenia są w dobrym stanie kosmetycznym, sprawne i przywrócone do ustawień fabrycznych.

Odnowione laptopy, które można kupić na Amazonie czy Allegro są testowane przez wykwalifikowanych producentów lub podmioty zewnętrzne, dzięki czemu wyglądają i działają jak nowe – sprawdź Laptop HP 470 G5. Są objęte także minimum 90-dniową gwarancją. Na stronie Amazonu możemy znaleźć wiele kryteriów, od liczby rdzeni do rozmiaru dysku twardego, pamięci RAM i innych, aby uzyskać najlepszy model dla swoich potrzeb.

Jeśli zamierzasz kupić laptopa Apple, odwiedź witrynę dedykowaną dla refabrykowanego sprzętu Apple. Wszystkie odnowione laptopy Apple są objęte roczną gwarancją, bezpłatną wysyłką i darmowymi zwrotami. Refurb Tracker oferuje możliwość włączenia specjalnych powiadomień e-mail, aby informować na bieżąco o nowych refabrykowanych produktach ze stron Apple Store.

Facebook Comments
Załaduj więcej podobnych artykułów
  • Rewitalizacja Bydgoszczy

    Wraz z wejściem w życie ustawy o rewitalizacji 9 października 2015 r. Termin ten „Rewitali…
  • Jak poradzić sobie z przeprowadzką?

    Od polowania samej przeprowadzki, do dnia rozpoczęcia rozpakowywania, trzeba uporać się z …
Załaduj więcej sitab
Załaduj więcej Sprzęt

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Rewitalizacja Bydgoszczy

Wraz z wejściem w życie ustawy o rewitalizacji 9 października 2015 r. Termin ten „Rewitali…