Zawód hydraulika mimo, że często niedoceniany w rzeczywistości oczywiście bardzo potrzebny i okazuje się, że taki, w ramach którego coraz więcej osób zaczyna stawiać swoje warunki. Między innymi dlatego w ostatnich latach możemy mówić o tym, że systematycznie rosną również zarobki jakie osiągają hydraulicy. Jakie więc są obecnie stawki i na co hydraulik Kraków może liczyć, jakie może osiągnąć zarobki?

Osoba pracująca na umowę

Jeśli hydraulik jest zatrudniony na umowę o pracę to prawdopodobnie zarobi mniej niż osoba pracująca na własny rachunek. Natomiast plusem dla niej jest pewność zatrudnienia i to, że nie musi sama szukać zleceń. Zarobki dla takiej osoby to najczęściej kwoty na poziomie około 4-5 tysięcy złotych. W przypadku osoby, która pracuje na własną rękę zarobki uzależnione są od tego ile zleceń uda mu się zdobyć i jaki będą miały charakter. Podstawowe prace są wyceniane na około 100 – 200 złotych. W przypadku skomplikowanych instalacji składających się z wielu elementów te koszty będą prawdopodobnie znacznie wyższe, ale w grę wchodzi kwestia ich indywidualnego ustalenia z wykonawcą.

Jedno jest pewne – obecnie hydraulicy to grupa pracowników mocno rozchwytywana a w związku z tym dobrzy wykonawcy faktycznie nie narzekają na brak zleceń i stale mają duże zainteresowanie ze strony klientów. To zaś sprawia, że również coraz bardziej się cenią i trzeba się liczyć z tym, że wykonanie usług w tym zakresie obecnie nie będzie należało do tanich, trzeba liczyć się z całkiem sporym wydatkiem.

Facebook Comments
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
  • Czym jest inteligentny dom?

    Na pewno niejednokrotnie słyszeliśmy o czymś takim jak inteligentny dom. Kiedyś system ten…
  • Ogrzewanie

    Jakie do domu wybrać ogrzewanie? Wybór jest bardzo duży. Jeśli chodzi o ogrzewanie to nies…
  • Wykładziny dywanowe

    Na co zwrócić uwagę przy zakupie wykładzin dywanowych? Kupujesz wykładzinę? Zwróć na to uw…
Załaduj więcej Instalacje

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Co warto wiedzieć o gładzi gipsowej?

To rozwiązanie cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Obecnie gładzie gipsowe są najbar…